Vířivky

Hotel Hukvaldy

Suterén hotelu skrývá železobetonový bazén s keramickým obkladem, vybavený podvodním osvětlením, protiproudem, dnovou perličkou a stěnovou masáží. Na bazén navazuje železobetonový whirlpool rovněž s keramickým obkladem, vzduchovými a vodními masážemi. Kvalitu vody zajišťuje technologie respektující platnou legislativu, sanitace je prováděna chlorovou desinfekcí za podpory UV záření, v případě whirlpoolu za podpory ozónu.

Galerie
Vířivky

Hotel Bauer Bílá

V samostatné budově wellness je k dispozici železobetonový bazén s obkladem ze skleněné mozaiky, vybavený řadou atrakcí, akrylátový whirlpool pro 8 osob, velká parní lázeň, suchá finská sauna, aroma sauna, ochlazovací bazének, vyhřívané lavice a lehátko v odpočinkové části. O kvalitu vody pečují komerční technologie, sanitace je zajištěna chlorovou desinfekcí za podpory UV záření

Galerie
Vířivky

Poliklinika Kopřivnice

Wellness zde vzniklo jako doplněk vodoléčebného provozu privátního zdravotnického zařízení a hlavní myšlenkou bylo nabídnout své služby široké veřejnosti. K tomuto slouží železobetonový bazén obložený skleněnou mozaikou, vybavený výkonným protiproudem, vodopádem, stěnovými masážemi, dnovou perličkou a efektním barevným LED osvětlením, dva akrylátové whirlpooly USSPA Polo pro 8 osob, parní lázeň, suchá finská sauna, infrasauna, ochlazovací bazének a vyhřívané sedátka v relaxační zóně. O čistotu vody pečují komerční technologie, hygienická nezávadnost je zajištěna chlorovou desinfekcí za podpory ozónu a UV záření… Trvale vynikající kvalita vody umožňuje i pravidelné plavání kojenců a batolat.

Galerie
Vířivky

DJK Fyzio

Při rekonstrukci objektu, jejímž cílem bylo snížení energetické náročnosti došlo k vybourání starého bazénu, který neodpovídal dnešním trendům ani legislativě a byl realizován nový železobetonový bazén s keramickým obkladem. Z pohledu legislativy se jedná o bazén, z pohledu provozu jde spíše o velký whirlpool – teplota vody zde dosahuje 38st, je vybaven řadou vodních i vzduchových masáží a slouží především k přípravě pacientů před následnou rehabilitační péči. Výkonnou filtraci doplňuje chlorová desinfekce posílená výkonným UV zářením.

Galerie
Vířivky

Frýdlant nad Ostravicí

Původní vnitřní Swim Spa nenaplnila očekávání majitelů, navíc při jejím zabudování vzniklo mnoho stavebních chyb, což následně vedlo k celkové rekonstrukci a vybudování vnitřního bazénu z těžké fólie s celoobvodovým přelivným žlábkem. Bazén je kromě podvodního LED osvětlení vybaven výkonným protiproudem, dnovou perličkou, stěnovou masáží, vodopádem a dvěma vzduchovými sedátky. Sanitace vody je zajištěna chlorovou desinfekcí řízenou automatickým systémem, ohřev je zajištěn objektovým tepelným čerpadlem a přebytky ze solárního ohřevu.

Galerie
Vířivky

Havířov - Životice

Záměrem investora bylo vybudovat větší bazén při respektování vyšších pořizovacích i provozních nákladů. Odměnou za to je dostatek komfortu a absence pocitů stísněnosti při koupání. Dno bazénu z těžké fólie má proměnlivou hloubku, bazén je vybaven výkonným protiproudem, výkonnou filtrací a automatickým systémem měření a korekce chlorové desinfekce a pH. Zakrytí hladiny ve spojení se zastřešením bazénu Alukov minimalizuje tepelné ztráty, takže s pomocí tepelného čerpadla vzduch/voda je možné bazén provozovat od časného jara do pozdního podzimu.

Galerie
Vířivky

Ostrava - Krásné pole

Zadáním bylo, aby bazén respektoval architekturu domu a zároveň poskytoval patřičné soukromí jeho uživatelům. Jedna stěna bazénu je tvořena opěrnou stěnou z monolitického betonu, tomu odpovídá i volba odstínu těžké fólie. Veškeré osazené komponenty jsou z nerez materiálů, technologie úpravy vody je rozšířená o automatické měření a úpravu obsahu desinfekce a pH. Přebytky solárního ohřevu ve spojení se zastřešením Alukov zajišťují požadovanou teplotu vody po většinu sezóny.

Galerie
Vířivky

Frýdek-Místek

Pokud bazén, pak s hladinou vody v úrovni okolí, žádné kompromisy…. Těžká fólie s grafickými prvky vycházejícími ze spárořezu obkladu fasády, komponenty nerez a bronz, výkonný protiproud Hugo Lahme, desinfekce chlorem, tepelné čerpadlo vzduch/voda a zastřešení Alukov.

Galerie
Vířivky

Ostrava - Stará Bělá

Investor přišel se záměrem přebudovat starší venkovní bazén na vnitřní a modernizovat jej natolik, aby přinesl užitek, pro který byl před léty pořízen. Množství rizik do budoucna, které by tato přestavba přinesla, nakonec rozhodlo o realizaci zcela nového bazénu… Železobetonová vana obložená keramickou mozaikou, komponenty nerez, protiproud Hugo Lahme, podvodní LED osvětlení, lamelové zakrytí hladiny, plně automatická úprava vody, desinfekce chlorem a UV zářením.

Galerie
Vířivky

Odry

Původní záměr pořídit plastový bazén vzal za své, stavební otvor však zůstal a tak vznikl tento malý bazén z těžké fólie s celoobvodovým přelivným žlábkem. Komponenty nerez, výkonná filtrace, desinfekce UV zářením, automatická korekce chlorové desinfekce a pH, zastřešení Alukov.

Galerie
Vířivky

Čeladná

Venkovní bazén o objemu 55 m3 u domu na víkendovou rekreaci v nadmořské výšce 615 m.n.m.? Ano, takto to původně bylo. Jeho základová deska nám posloužila pro výstavbu tepelně izolované vany, do které se následně uložilo Swim Spa M od USSPA. Nyní 7,4 m3 připravených celoročně ke koupeli, v létě dodá teplo tepelné čerpadlo, v zimě elektroohřev… Plně automatický provoz, sanitace chlorem a UV.

Galerie
Vířivky

Brušperk

Ona raději v zimě, on raději v létě, ona zaplavat, víno a relax, on osvěžení v letním parnu, whirlpool je malý, bazén je velký…. Swim Spa M od USSPA splnila očekávání obou. Výkonná filtrace, sanitace chlorem a ozónem.

Galerie

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?